Dražby nemovitostí

Pozemek o velikosti 4680 m2, Brná nad Labem
Vyvolávací cena: 748 800 Kč

Dražby movitých věcí

PÁNEV ESPRID 41 24 CM, 1 ks
Vyvolávací cena: 48 Kč
Dražby nemovitosti Dražby movitých věcí Dražby na e-mail Splátkový kalendář Vzdálený přístup Slovník

Kontakt

Mgr. Jan Krejsta

soudní exekutor
Horní 729/32, 639 00 Brno
IČ: 66253209

Tel.: +420 530 513 513

O úřadu › Kariéra

Aktuální výběrové řízení na obsazení pozice:

14.6.2017 - VYKONAVATEL SOUDNÍHO EXEKUTORA

Náplň práce:

  • práce v terénu
  • výkon mobiliárních exekucí
  • vymáhání pohledávek
  • vedení související agendy

Požadavky:

  • bezúhonný občan ČR ( čistý trestní rejstřík)
  • aktivní řidič sk. B
  • min. středoškolské vzděláni*
  • Pracovní pozice je vhodná pro spolehlivou, samostatnou, zodpovědnou osobnost bez předsudků a komplexů, schopnou a ochotnou se vzdělávat, zvládat cestování i emoce.

Praxe a zkouška vykonavatele je výhodou.

Na nového kolegu/kolegyni se těší vedení úřadu, tým právního a administrativního oddělení, kteří ho vše naučí a poskytnou podporu. Dále máme pro Vás připravený systém benefitů a motivační ohodnocení. Příplatky za práci v terénu nad rámec zákonného nároku a stravenky. Dovolená 23-25 dnů.

*uchazeči a uchazečky s právním vzděláním (Mgr. v ČR) budou v rámci EÚ zařazeni na pozici exekutorský koncipient.

Nástup možný po dohodě.

Životopisy zasílejte na dvorakova@eubrno.cz.